Aktuális állásajánlataink

Dolgozz Te is a folyamatosan fejlődő turisztikai központban, Abádszalókon!

Legyél tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehess a tiszai turizmus folyamatos megújulásának!

A Hajóborda Bisztró keresi dinamikusan bővülő csapatába kollégáját az Abádi Kikötőbe azonnali munkakezdéssel

Szakács munkakörbe.

Feladatok:

  • elkészíted az étlapunkon szereplő, bisztró jellegű ételek, valamint a napi menüben szereplő házias ételeket;
  • igényesen és esztétikusan tálalsz;
  • felelősséged az alapanyagok készletezése, hogy vendégeink számára minden ételünk elérhető legyen;
  •  konyha felkészítése a munkavégzésre;
  •  berendezéseket és eszközöket biztonságosan, felelősségteljesen használod;
  • higiéniai, munkavédelmi és konyhatechnológiai szabályok betartása (HACCP).

Elvárások:

  • szakmunkás képesítéssel rendelkezel;
  • pontosan és precízen végzed a munkádat;
  • csapatban és önállóan is tudsz dolgozni;
  • ápolt és igényes megjelenésed van.

Szükséges készségek, képességek:

  • megbízható vagy és együttműködő;
  • igényed van a rendre és tisztaságra;
  • terhelhetőség és rugalmasság jellemez.

Előnyt jelent:

  • 1-3 éves szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • határozatlan, teljes vagy részmunkaidős munkaviszony;
  • hosszútávú, egész éves foglalkoztatás;
  • rugalmas beosztástervezés;
  • nagyfokú önállóság egy támogató környezetben;
  • tanulási, fejlődési lehetőség.

Jelentkezz csapatunkba fényképes önéletrajz küldésével és bérigényed megjelölésével az tunderfatyol@abadikikoto.hu email címre!

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 615 8304 telefonszámon!

Scroll to Top